Jesteśmy najlepsi

Aktualności

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

24 maja 2020
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Kaliszu Maciej Kubiak w związku z aktualną sytuacją

KOMORNIK SĄDOWY

PRZY SĄDZIE REJONOWYM W KALISZU

MACIEJ KUBIAK

 

                  502 589 797

KOMORNIK KALISZ
KOMORNIK KALISZ
KOMORNIK SĄDOWY W KALISZU
DOKUMENTY
DOKUMENTY

LICYTACJE

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Kaliszu Maciej Kubiak w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną i zwiększonym ryzykiem zagrożenia zakażeniem wirusem SARS-CoV-2 oraz w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania kancelarii komorniczej na podstawie art. 22 ust. 1 ustawy z dnia 5 grudnia 2008 r. o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi  (tekst jednolity: Dz. U. z 2019 r. poz. 1239, z późn. zm.) w zw. z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 27 lutego 2020 r. w sprawie zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 (Dz. U. z 2020 r. poz. 325) wprowadził ograniczenia w funkcjonowaniu kancelarii komorniczej w okresie od dnia 16 marca 2020 r. do odwołania.

 

Wprowadzone zmiany:

  1. wyłączona została bezpośrednia obsługa interesantów (w tym: dokonywanie wpłat, składanie wniosków i innych pism, przeglądanie akt sprawy, udzielanie informacji), z wyłączeniem przypadków pilnych i niecierpiących zwłoki;

  2. zachowany został  kontakt telefoniczny (tel: 502 589 797) i za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej (e-mail: kalisz.kubiak@komornik.pl);

  3. przyjęcia interesantów w sprawach pilnych i niecierpiących zwłoki będą odbywały się w każdy wtorek i czwartek, w godzinach 9:00-15:00, po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu terminu i ustaleniu braku przeciwwskazań zdrowotnych interesanta do wizyty w kancelarii komorniczej;

  4. ograniczone zostały czynności terenowe do spraw pilnych i niecierpiących zwłoki – w tym m.in. doręczanie korespondencji w trybie art. 3 ust. 4 ustawy z dnia 22 marca 2018 r.o komornikach sądowych (Dz. U. z 2018 r. poz. 771, z późn. zm.);

  5. ograniczona została możliwość dokonywania wpłat wyłącznie do przelewów na rachunek bankowy komornika nr: 23 1240 3305 1111 0010 9182 2700 (Bank Pekao S.A.).

 

 

 

 

 

 

KOMUNIKAT - OGRANICZENIE FUNKCJONOWANIA KANCELARII KOMORNICZEJ
23 marca 2020

 

 

 

WAŻNE INFORMACJE DOTYCZĄCE

 

WIRUSA SARS-CoV-2

© 2020 Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Kaliszu Maciej Kubiak

 

Strona internetowa ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi reklamy działalności prowadzonej przez komornika sądowego.

© Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Kaliszu Maciej Kubiak

 

Strona internetowa ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi reklamy działalności prowadzonej przez komornika sądowego.

© Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Kaliszu Maciej Kubiak

 

Strona internetowa ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi reklamy działalności prowadzonej przez komornika sądowego.